10 SEPTEMBER 2022: EXPO CULTUUR IN HEEMSKERK

In 2021 werd de geweldige campagne "Cultuur in Heemskerk" opgezet. Een mooi magazine en posters zijn toen wijdverspreid in Heemskerk.

De toen geplande expositie kon helaas niet doorgaan door de coronamaatregelen. Daarom is de campagne weer opgestart om alle inwoners van Heemskerk te laten weten dat het culturele seizoen is begonnen en ze te enthousiasmeren om deel te nemen aan een van de mooie initiatieven.

De expositie werd op zaterdag 10 september geopend in het Gemeentehuis van Heemskerk. De posters waren bedekt en werden om 16:30 tegelijkertijd onthuld, waarbij ons koor op charmante wijze wordt vertegenwoordigd  door Rita Wolvers.

Bij de feestelijke onthulling waren van ons koor, naast Rita, ook Ria Dekkinga, Harma Roosenburg en Aty Hekster aanwezig.

Na afloop was er gelegenheid om in een prettige sfeer bij te praten.